Sipariş ettiğiniz ürünler, dikkatle kontrol edildikten sonra özenle paketlenir. 

Firmamız, iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Neden belirterek, ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünleri teslim tarihinden itibaren faturası ile birlikte 14 gün içinde iade edebilirsiniz. 

KULLANICI HATALARINDAN MEYDANA GELEN PROBLEMLERDE , İADE VE DEGİŞİM KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

Yine de üründe meydana gelen arızanın üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz durumlarda, ürünün yetkili servis birimimiz tarafından incelenmesi için faturası ile birlikte tarafımıza ulaştırabilirsiniz. Bu gibi durumlarda “Müşteri Temsilciniz ile ” veya   0216 327 1882  numaralı telefondan firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

"İade ve değişim işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir...Anlaşmalı kargomuz SURAT KARGO ile iadenizi bize gönderdiğiniz taktirde daha uygun bir bedel ödeyerek kargonuzu bize ulaştırabilirsiniz.."

Sipariş iptal işlemleri

Siparişler, aynı iş günü içerisinde saat 16.00'ya kadar iptal edilebilir. İptal işlemi 0216 327 18 82 no'lu telefon veya info@kayapet.com.tr adresine isim, soyadı ve sipariş no. bildirilerek yapılabilir.


Değişim ve İade işlemleri

Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış etiketi üzerinde ürünleri teslim tarihinden itibaren faturası ile birlikte 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Ürün değişimi yada iadesi yapacağınız ürün için faturaya yanına bir not yazarak veya e- fatura  üzerine talebinizi yazarak  iletişim bilgilerinde yer alan “Safa Mah. Sancaktar Cad (Fatih Cd.) No : 80  Sancaktepe  / Eyüp / İSTANBUL” adresine göndermeniz gerekmektedir.
Ürün değişimi/iadesi için ürünün deforme olmaması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulmaması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünün siparişinde hediye bir ürün var ise birlikte iadesi gerçekleşmesi zorunludur. İade talebi ile tutar eğer kredi kartı ile ödeme yapmışsanız kredi kartınıza, kapıda ödeme-havale ile ödeme yapmışsanız, tutar hesabınıza iade edilecektir.